Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Niels Sipkes
Jonathan Vrieling
3 - D
17:00 - 17:45 Keepers E6/E8MD Eveline Tuitert Tuitert
Nick Rugenbrink
Finette Nees
Zoë Kuiper
1
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Marleen Beishuizen
Sofie Naus
Isa Sorel
3 - C
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Carine Monchen
Floor Dortu
3 - A
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 Ceyda Sari
Jolijn van Kesteren
3 - B
17:30 - 19:00 Jongens B1 Erik Ormeling 2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D1 Daan Westerhout
Thomas Srámek
2 - AB
17:45 - 18:30 Keepers JC1/MC1/JD1/MC Eveline Tuitert Tuitert
Finette Nees
Nick Rugenbrink
Zoë Kuiper
1
18:00 - 19:30 Meisjes B3 Christiaan van Dorssen 3 - AB
18:30 - 19:15 Keepers JB1/JB2/MB1/MB2/MA1/MB5 Eveline Tuitert Tuitert
Nick Rugenbrink
Torn Ligtvoet
1
18:30 - 20:00 Meisjes D5 Erik-Jan van Agteren
Niels Vastenhout
3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A2 Erik Ormeling 1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 Daan Westerhout 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Thomas Srámek 2 - AB
19:15 - 20:00 Keepers MB3/MA2/JA1/JA2/H1 Eveline Tuitert Tuitert
Nick Rugenbrink
1 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B2 Christiaan van Dorssen 3 - AB
20:30 - 22:00 Jongens A1 Erik Ormeling 2 - CD
20:30 - 22:00 Meisjes A1 Edwin de Jong 2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Bryan Verbeek
Rosalie Verbeek
3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Thomas Gähler 3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B4 Marcel van Kersbergen 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Mathijs Verschoor 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Marc Bannink 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Esther Marcelissen
Sebastiaan van Essen
1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D3 Rosalie Verbeek 3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D4 Thomas Gähler 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Marc Bannink 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Bas Udinga 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Mathijs Verschoor 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C4 Aad Lampers
Aad Lampers
1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes C3 Rosalie Verbeek 3 - CD
20:30 - 22:00 Dames1 Frans Tordoir 2 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers 1
20:30 - 22:00 Veterinnen A Marc Bannink 2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Startersgroep Lieke Drenth
Robin Kreuk
Lieke Drenth
Robin Kreuk
2
17:30 - 19:00 Jongens D2 Christiaan van Dorssen
Christiaan van Dorssen
2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 3F2 Anne-Marije Vrieling 3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Lieke Drenth
Robin Kreuk
2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Anika Gerritsen
Mathijs Verschoor
1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B5 Mathijs Verschoor
Mathijs Verschoor
1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Edwin de Jong 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Erik Ormeling 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Christiaan van Dorssen 3 - AB
20:30 - 22:00 Heren1 Frans Tordoir 2 - AB
20:30 - 22:00 Jongens A1 Erik Ormeling 2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Bryan Verbeek
Rosalie Verbeek
1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens B1 Erik Ormeling 2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 Daan Westerhout 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Thomas Srámek 3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Mathijs Verschoor 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Thomas Gähler
Thomas Gähler
3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D3 Rosalie Verbeek 1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A2 Erik Ormeling
Erik Ormeling
1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 Daan Westerhout
Thomas Srámek
2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Marcel van Kersbergen 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Mathijs Verschoor 2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes C3 Rosalie Verbeek 1 - AB
20:30 - 22:00 Dames1 Frans Tordoir 2 - AB
20:30 - 22:00 Veteranen A 2 - CD
20:30 - 22:00 Veteranen B 3 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Benjamins Anika Gerritsen
Bryan Verbeek
1 - B
16:30 - 17:30 Benjamins Jongens Isa Sorel
Sofie Naus
1 - A
16:30 - 17:30 Jongens 3F1 Niels Vastenhout
Niels Vastenhout
2 - B
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Jonathan Vrieling
Niels Sipkes
1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 3F1 Anne-Marije Vrieling
Reza Smid
3 - D
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Marleen Beishuizen
Sofie Naus
Isa Sorel
3 - C
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Carine Monchen
Floor Dortu
3 - A
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 Ceyda Sari
Jolijn van Kesteren
3 - B
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Noah Vermeij
Erik-Jan van Agteren
2 - A
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Lieke Drenth
Robin Kreuk
2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D2 Christiaan van Dorssen
Anne-Marije Vrieling
3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Anika Gerritsen
Lieke Drenth
2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B5 Bas Udinga 3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Aad Lampers 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Esther Marcelissen
Sebastiaan van Essen
2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D5 Erik-Jan van Agteren
Niels Vastenhout
1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Marc Bannink 2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B2 Christiaan van Dorssen
Christiaan van Dorssen
3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Bas Udinga 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Nander van Kersbergen 2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Marc Bannink 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren1 Frans Tordoir 2 - AB