Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D1 Joep Verheij 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Anne-Marije Vrieling 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Robin Kreuk 3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Lieke Drenth 3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Mathijs Verschoor 2 - AB
18:00 - 19:00 Startersgroep Marleen Beishuizen 1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Erik Ormeling 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Anne-Marije Vrieling 1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Mathijs Verschoor 2 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A2 Erik Ormeling 2 - CD
20:45 - 22:00 Meisjes A3 Mathijs Verschoor 2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens C1 Niels Sipkes 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Abel Doodewaard
Sofie Naus
1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C5 Aad Lampers 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Marc Bannink 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Erik-Jan van Agteren 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A4 Aad Lampers 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Joey Zoet
Thomas Srámek
2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Famke Ozinga
Kim Roks
Larissa Mikkers
Linne Ormeling
3 - AB Dames 1
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Marc Bannink 2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Joey Zoet
Thomas Srámek
2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Joey Zoet
Thomas Srámek
2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 3 Frans Tordoir 3 - AB
20:30 - 22:00 Jongens A2 Marc Bannink 1 - CD
20:30 - 22:00 Trainingsleden D3 3 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers Aad Lampers 1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Benjamins Niels Vastenhout 2 - AB Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
16:30 - 17:30 Jongens 3F1 Abel Doodewaard 2 - AB Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Xanne van Bethlehem 2 - CD Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
16:30 - 17:30 Meisjes 3F1 Bibi van der Zanden 2 - AB Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
16:30 - 17:30 Meisjes 3F2 Storm de Vries 2 - AB Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Daniek de Rooij 2 - CD Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Emma Huizenga 2 - CD Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
17:30 - 19:00 Jongens D1 Joep Verheij 3 - AB
17:45 - 18:45 Jongens 8E1 Abel Doodewaard 2 Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
17:45 - 18:45 Meisjes 8E1 Niels Vastenhout 2 Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
17:45 - 18:45 Meisjes 8E2 Bibi van der Zanden 2 Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
17:45 - 18:45 Meisjes 8E3 Storm de Vries
Xanne van Bethlehem
2 Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
19:00 - 20:30 Jongens B1 Erik Ormeling 2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C2 Niels Vastenhout 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Frans Tordoir 2 - AB
20:30 - 22:00 Jongens A1 Erik Ormeling 2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens C1 Niels Sipkes 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Anne-Marije Vrieling 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Robin Kreuk 3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Mathijs Verschoor 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Lieke Drenth 3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Frans Tordoir 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Mathijs Verschoor 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Erik Ormeling 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Anne-Marije Vrieling 1 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A3 Frans Tordoir 3 - AB
20:30 - 22:00 Trainingsleden Vet B 1 - AB
20:30 - 22:00 Veteranen A Jaap Witte 2 - AB
20:30 - 22:00 Veteranen B 1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Dewi Sollie 3 Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Mylana van Zeelt 3 Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Kathleen de Wit 3 Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Abel Doodewaard
Sofie Naus
1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C5 Aad Lampers 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Marc Bannink 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Erik-Jan van Agteren 2 - AB
17:45 - 18:45 Jongens 8E1 Abel Doodewaard 3 Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
17:45 - 18:45 Meisjes 8E1 Dewi Sollie 3 Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
17:45 - 18:45 Meisjes 8E2 Mylana van Zeelt 3 Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
17:45 - 18:45 Meisjes 8E3 Emma Huizenga
Kathleen de Wit
3 Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
19:00 - 20:30 Dames 2 Joey Zoet
Thomas Srámek
3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C2 Niels Vastenhout 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A4 Aad Lampers 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Joey Zoet
Thomas Srámek
2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Fleur Offerman
Laura van Beek
3 - CD Dames 1
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Marc Bannink 2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Joey Zoet
Thomas Srámek
2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Frans Tordoir 2 - AB
20:30 - 22:00 Jongens A2 Marc Bannink 1 - CD