Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens C2 Damian mr Goliath 3 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D1 Erik Ormeling 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Mathijs Verschoor 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Anne-Marije Vrieling 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Marc Bannink
Faithley Bannink
3 - AB
17:30 - 18:45 Startersgroep Marleen Beishuizen 1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Damian mr Goliath 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Erik Ormeling 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Anika Gerritsen
Brigitte Waalkens
1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Mathijs Verschoor 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Niels Vastenhout 1 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Mathijs Verschoor 2 - AB
20:30 - 22:00 Jongens A1 Erik Ormeling 2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens C1 Erik-Jan van Agteren 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Marc Bannink 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Aad Lampers 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Thomas Srámek 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Marc Bannink 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Robin Kreuk 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Aad Lampers 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C3 Xanne van Bethlehem 3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Thomas Srámek 2
20:30 - 22:00 Dames 2 Frans Tordoir 3 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A3 Marc Bannink 3 - CD
20:30 - 22:00 Trainingsleden D2 3 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers Aad Lampers 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Benjamins Mirjam van Ree 2 - AB Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
16:30 - 17:30 Jongens 3F1 Mirjam van Ree 2 - AB Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Mirjam van Ree 2 - CD Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
16:30 - 17:30 Meisjes 3F1 Mirjam van Ree 2 - AB Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Mirjam van Ree 2 - CD Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Mirjam van Ree 2 - CD Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
17:00 - 17:45 Keepers J/M 6E Simone van Essen 3 - A
17:30 - 19:00 Jongens C2 Damian mr Goliath 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Mathijs Verschoor 3 - CD
17:45 - 18:45 Jongens 8E1 Mirjam van Ree 2 Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
17:45 - 18:45 Meisjes 8E1 Mirjam van Ree 2 Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
17:45 - 18:45 Meisjes 8E2 Mirjam van Ree 2 Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
18:00 - 18:45 Keepers J/M 8E Simone van Essen 3 - B
18:30 - 19:15 Keepers JD1/MD2/MD3/MC4/MD4 Rowena Eckstein 3 - A
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 Mathijs Verschoor 2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Damian mr Goliath 2 - AB
19:15 - 20:00 Keepers JC1/JC2/MC2/MD1 3 - A
20:00 - 20:45 Keepers MA1/D2/MB4/MC1 Rowena Eckstein 3 - A
20:30 - 22:00 Heren 1 Frans Tordoir 2
20:30 - 22:00 Jongens A1 Erik Ormeling 1
20:45 - 21:30 Keepers H1/JB1/MB1/MB2 Rowena Eckstein 3 - A
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D1 Erik Ormeling 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Xanne van Bethlehem 3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Mathijs Verschoor 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Marc Bannink
Faithley Bannink
1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Thomas Srámek 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Erik Ormeling 3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Robin Kreuk 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Mathijs Verschoor 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Niels Vastenhout 1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Thomas Srámek 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Frans Tordoir 1
20:30 - 22:00 Trainingsleden D2 1
20:30 - 22:00 Veteranen A Jaap Witte
Jaap Witte
2 - CD
20:30 - 22:00 Veteranen B 3
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Mirjam van Ree 3 Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Mirjam van Ree 3 Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Mirjam van Ree 3 Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
17:30 - 19:00 Jongens C1 Erik-Jan van Agteren 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Marc Bannink 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Aad Lampers 1 - AB
17:45 - 18:45 Jongens 8E1 Mirjam van Ree 3 Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
17:45 - 18:45 Meisjes 8E1 Mirjam van Ree 3 Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
17:45 - 18:45 Meisjes 8E2 Mirjam van Ree 3 Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Marc Bannink 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Aad Lampers 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Mathijs Verschoor 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Frans Tordoir 2
20:30 - 22:00 Meisjes A3 Marc Bannink 3 - AB