Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Myrthe Fromm
Aanvoerder Laura Alberts
Aanvoerder Teri Roelofs
Trainer Thomas Sr√°mek
Trainer Joey Zoet
Vervoerscoördinator Myrthe Fromm

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Dorsteti D2 USHC D10
Lelystad D2-O Schaerweijde D6
Leusden D2 Phoenix D7
Voordaan D11 Schaerweijde D8
Weesp D4 Spitsbergen D2-O
Zwaluwen D7 Rijnvliet D2-O

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Spitsbergen D2 6 18 6 0 0
2 Dorsteti D2 6 18 6 0 0
3 Lelystad D2 6 10 3 1 2
4 Schaerweijde D6 6 10 3 1 2
5 Rijnvliet D2 5 9 3 0 2
6 Phoenix D7 6 8 2 2 2
7 Schaerweijde D8 6 7 2 1 3
8 Weesp D4 6 7 2 1 3
9 Leusden D2 5 4 1 1 3
10 Zwaluwen D7 6 4 1 1 4
11 Voordaan D11 6 4 1 1 4
12 USHC D10 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt Schaerweijde D6 n.n.b thuis
14 mrt HC Rijnvliet D2 n.n.b uit
21 mrt VMHC Spitsbergen D2 n.n.b thuis
28 mrt U.S.H.C. D10 n.n.b uit
11 apr Schaerweijde D8 n.n.b thuis
18 apr SV Phoenix D7 n.n.b uit
25 apr MMHC Voordaan D11 n.n.b thuis
16 mei Dorsteti D2 n.n.b uit
30 mei M.H.C. Weesp D4 n.n.b thuis
6 jun Zwaluwen Utrecht D7 n.n.b uit
13 jun MHC Leusden D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Phoenix D7 Leusden D2 0-0
Schaerweijde D6 Lelystad D2-O 6-6
Spitsbergen D2-O Weesp D4 6-0
Schaerweijde D8 Voordaan D11 1-1
USHC D10 Dorsteti D2 2-5
Rijnvliet D2-O Zwaluwen D7 3-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Dorsteti D2 Schaerweijde D8 6-0
Zwaluwen D7 Spitsbergen D2-O 1-7
Weesp D4 USHC D10 4-0
Leusden D2 Schaerweijde D6 3-2
Lelystad D2-O Rijnvliet D2-O 1-2
Voordaan D11 Phoenix D7 1-3
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Rijnvliet D2-O Schaerweijde D6 0-1
Voordaan D11 Leusden D2 3-2
Phoenix D7 Dorsteti D2 1-6
Schaerweijde D8 Weesp D4 5-0
Spitsbergen D2-O Lelystad D2-O 3-2
USHC D10 Zwaluwen D7 2-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Lelystad D2-O USHC D10 9-0
Dorsteti D2 Voordaan D11 5-2
Weesp D4 Phoenix D7 2-2
Zwaluwen D7 Schaerweijde D8 0-7
Schaerweijde D6 Spitsbergen D2-O 1-5
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Phoenix D7 Zwaluwen D7 2-1
USHC D10 Schaerweijde D6 2-6
Voordaan D11 Weesp D4 1-2
Dorsteti D2 Leusden D2 4-2
Spitsbergen D2-O Rijnvliet D2-O 3-1
Schaerweijde D8 Lelystad D2-O 5-6
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Schaerweijde D6 Schaerweijde D8 6-2
Leusden D2 Spitsbergen D2-O 0-4
Lelystad D2-O Phoenix D7 5-0
Weesp D4 Dorsteti D2 0-3
Zwaluwen D7 Voordaan D11 7-0
Rijnvliet D2-O USHC D10 2-0