Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Frans Tordoir
Aanvoerder Laura Alberts
Trainer Thomas Srámek
Trainer Frans Tordoir
Vervoerscoördinator Romy Burger

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Hardenberg D1 Meppel D1 12:30
Lelystad D1 Hattem D1 12:45
HVA D1 HCHN D1 12:45
Sneek D1 Eelde D1 12:45
Dash D1 Nunspeet D1 12:45
Harlingen D1 Hoogeveen D1 13:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Lelystad D1 3 9 3 0 0
2 HCHN D1 3 9 3 0 0
3 Dash D1 3 6 2 0 1
4 Nunspeet D1 3 6 2 0 1
5 Sneek D1 3 6 2 0 1
6 Harlingen D1 3 3 1 0 2
7 Hattem D1 3 3 1 0 2
8 Eelde D1 3 3 1 0 2
9 HVA D1 3 3 1 0 2
10 Meppel D1 3 3 1 0 2
11 Hardenberg D1 3 1 0 1 2
12 Hoogeveen D1 3 1 0 1 2

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
30 sep M.H.C. Purmerend D1 n.n.b thuis
2 okt Hattemse M.H.C. D1 12:45 thuis - ABN AMRO Bank - veld 2
9 okt HCHN D1 12:45 uit
16 okt H.V.A. D1 12:45 thuis - ABN AMRO Bank - veld 2
30 okt Sneeker Mixed Hockey Club D1 12:45 thuis - ABN AMRO Bank - veld 2
6 nov GZG Hardenberg D1 14:00 uit
13 nov Harlinger Mixed Hockey Club D1 12:45 thuis - ABN AMRO Bank - veld 2
20 nov MHC Dash D1 n.n.b uit
27 nov HC Eelde D1 12:45 thuis - ABN AMRO Bank - veld 2
12 mrt MHC Nunspeet D1 n.n.b thuis
19 mrt Hoogeveen D1 n.n.b uit
26 mrt Meppeler HV D1 n.n.b thuis
2 apr Hattemse M.H.C. D1 12:30 uit
16 apr HCHN D1 n.n.b thuis
23 apr H.V.A. D1 n.n.b uit
14 mei Sneeker Mixed Hockey Club D1 n.n.b uit
21 mei GZG Hardenberg D1 n.n.b thuis
4 jun Harlinger Mixed Hockey Club D1 n.n.b uit
11 jun MHC Dash D1 n.n.b thuis
18 jun HC Eelde D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Hattem D1 Sneek D1 (1-6)final
Meppel D1 HCHN D1 (2-7)scheduled
Hoogeveen D1 HVA D1 (1-3)final
Nunspeet D1 Lelystad D1 (0-6)final
Eelde D1 Hardenberg D1 (6-0)scheduled
Dash D1 Harlingen D1 (2-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Hardenberg D1 Nunspeet D1 (1-6)final
HVA D1 Meppel D1 (1-3)final
HCHN D1 Hattem D1 (6-2)final
Sneek D1 Dash D1 (1-0)final
Lelystad D1 Hoogeveen D1 (21-0)scheduled
Harlingen D1 Eelde D1 (6-0)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Hattem D1 HVA D1 (8-3)scheduled
Meppel D1 Lelystad D1 (0-9)final
Hoogeveen D1 Hardenberg D1 (1-1)final
Nunspeet D1 Harlingen D1 (2-1)final
Eelde D1 Dash D1 (2-6)scheduled
HCHN D1 Sneek D1 (6-0)final