Heren 30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Jaap Witte

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Voordaan H30-4 Fletiomare H30-2 8:45
Kampong H30-3 SCHC H30-2 9:15
Lelystad H30-1 Culemborg H30-1 10:45
Amersfoort H30-2 Phoenix H30-2 16:00
Gooische H30-6 Kromme Rijn H30-1 17:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kromme Rijn H30-1 3 9 3 0 0
2 SCHC H30-2 3 9 3 0 0
3 Doorn H30-1 3 7 2 1 0
4 Gooische H30-6 3 7 2 1 0
5 Lelystad H30-1 3 4 1 1 1
6 Fletiomare H30-2 3 4 1 1 1
7 Culemborg H30-1 3 3 1 0 2
8 Kampong H30-3 3 3 1 0 2
9 Amersfoort H30-2 3 3 1 0 2
10 Voordaan H30-4 3 1 0 1 2
11 Naarden H30-2 3 1 0 1 2
12 Phoenix H30-2 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt CMHC H30-1 10:45 thuis - ABN AMRO Bank - veld 2
9 okt HC Kromme Rijn H30-1 15:00 uit
16 okt Gooische Hockey Club H30-6 10:45 thuis - ABN AMRO Bank - veld 2
30 okt SV Kampong Hockey H30-3 10:45 thuis - ABN AMRO Bank - veld 2
6 nov Hockeyclub Amersfoort H30-2 n.n.b uit
13 nov Hockey Club Naarden H30-2 10:45 thuis - ABN AMRO Bank - veld 2
20 nov MMHC Voordaan H30-4 n.n.b uit
27 nov Hockeyclub SCHC H30-2 10:45 thuis - ABN AMRO Bank - veld 2
12 mrt MHC Fletiomare H30-2 n.n.b thuis
19 mrt Doornse Hockey Club H30-1 n.n.b uit
26 mrt SV Phoenix H30-2 n.n.b thuis
2 apr CMHC H30-1 n.n.b uit
16 apr HC Kromme Rijn H30-1 n.n.b thuis
23 apr Gooische Hockey Club H30-6 n.n.b uit
14 mei SV Kampong Hockey H30-3 n.n.b uit
21 mei Hockeyclub Amersfoort H30-2 n.n.b thuis
4 jun Hockey Club Naarden H30-2 n.n.b uit
11 jun MMHC Voordaan H30-4 n.n.b thuis
18 jun Hockeyclub SCHC H30-2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Culemborg H30-1 Kampong H30-3 (2-1)final
Fletiomare H30-2 Lelystad H30-1 (1-1)final
Doorn H30-1 Gooische H30-6 (3-3)final
SCHC H30-2 Amersfoort H30-2 (4-1)final
Voordaan H30-4 Naarden H30-2 (0-0)final
Phoenix H30-2 Kromme Rijn H30-1 (0-4)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Kampong H30-3 Voordaan H30-4 (1-0)final
Lelystad H30-1 Doorn H30-1 (1-5)final
Gooische H30-6 Phoenix H30-2 (6-2)final
Amersfoort H30-2 Fletiomare H30-2 (2-0)scheduled
Kromme Rijn H30-1 Culemborg H30-1 (3-2)final
Naarden H30-2 SCHC H30-2 (1-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Culemborg H30-1 Gooische H30-6 (3-4)scheduled
Fletiomare H30-2 Naarden H30-2 (1-0)scheduled
Phoenix H30-2 Lelystad H30-1 (1-4)scheduled
SCHC H30-2 Voordaan H30-4 (2-1)final
Doorn H30-1 Amersfoort H30-2 (4-2)final
Kromme Rijn H30-1 Kampong H30-3 (1-0)final