Trainingsschema

Dit schema loopt van 3-1-2021 t/m 30-1-2021
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens C1 Niels Sipkes 1 - AB
17:30 - 18:15 Keepers JD1/MD1/2/3 Rowena Eckstein 3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Abel Doodewaard
Sofie Naus
3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Marc Bannink 1 - CD
18:15 - 19:00 Keepers JC2/MC1/2/4/MB1 Rowena Eckstein 3 - CD
19:00 - 19:45 Keepers MA1/2/3/4 Rowena Eckstein 3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Joey Zoet
Thomas Srámek
1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Famke Ozinga
Kim Roks
Larissa Mikkers
Linne Ormeling
3 - AB Dames 1
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Marc Bannink 1 - CD
19:45 - 20:30 Keepers JA1/JB1/JC1 Rowena Eckstein 3 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Benjamins Niels Vastenhout 3 - AB Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
16:30 - 17:30 Jongens 3F1 Abel Doodewaard 3 - AB Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Xanne van Bethlehem 3 - CD Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
16:30 - 17:30 Meisjes 3F1 Bibi van der Zanden 3 - AB Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
16:30 - 17:30 Meisjes 3F2 Storm de Vries 3 - AB Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Daniek de Rooij 3 - CD Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Emma Huizenga 3 - CD Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
17:45 - 18:45 Jongens 8E1 Abel Doodewaard 3 Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
17:45 - 18:45 Meisjes 8E1 Niels Vastenhout 3 Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
17:45 - 18:45 Meisjes 8E2 Bibi van der Zanden 3 Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
17:45 - 18:45 Meisjes 8E3 Storm de Vries
Xanne van Bethlehem
3 Carrouseltraining olv Mirjam van Ree
19:00 - 20:30 Jongens B1 Erik Ormeling 3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C2 Niels Vastenhout 3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens D1 3 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Anne-Marije Vrieling 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Robin Kreuk 3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Mathijs Verschoor 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Lieke Drenth 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Mathijs Verschoor 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Erik Ormeling 3
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Erik Ormeling 3
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Anne-Marije Vrieling 1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes C5 Aad Lampers 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Erik-Jan van Agteren 1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Erik Ormeling 3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A2 Marc Bannink 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A4 Aad Lampers 1 - AB